Договір та комерційні пропозиції
Гортати нижче

Гортати

Договір та комерційні пропозиції

Укладання договору
про постачання електричної енергії

Згідно п. 3.2.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії укладення споживачем договору про постачання електричної енергії споживачу відбувається шляхом приєднання споживача до договору на умовах обраної споживачем комерційної пропозиції, для чого споживач подає електропостачальнику заяву-приєднання.

Наші фахівці завжди раді обговорити з Вами особливості постачання електроенергії і надати відповіді на всі Ваші запитання, а також запропонувати оптимальні умови співпраці. Для проведення якісної оцінки економічної доцільності роботи з нами, пропонуємо Вам відправити на нашу електронну адресу (tov.tristar@gmail.com) заповнений опитувальний лист, після чого Ви отримаєте комерційну пропозицію від якої не зможете відмовитись.

Ми завжди запропонуємо Вам сучасний підхід для вирішення будь-яких завдань.

Також пропонуємо Вам ознайомитися із нижченаведеними документами для оформлення договірних відносин в частині укладення договору про постачання електричної енергії споживачу:

Якщо у Вас лишилися питання, зателефонуйте до нас за телефоном +38 067 572 14 98, надішліть електронний лист на пошту tov.tristar@gmail.com, чи скористайтесь формою зворотного зв’язку. Наші фахівці зв’яжуться з Вами і дадуть відповідь на запитання.

Ми прикладаємо всі зусилля, щоб співпраця з вами була довгою та плідною. Дякуємо за довіру! Приєднуйтесь!

Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5
Фото 6
Фото 7

відео

фото 1

фото 2

фото 3

фото 4

фото 5

фото 6

фото 7

Рекомендуємо Вам ознайомитися з даним медіаконтентом, який спеціально був розроблений НКРЕКП для захисту прав споживачів.

Зміна електропостачальника

Кожний Споживач має право в будь-який момент часу змінити постачальника шляхом укладення нового Договору про постачання електричної енергії з іншою енергопостачальною компанією. Докладніше про зміну постачальника читайте тут.

При виборі електропостачальника радимо звертати увагу не тільки на цінову пропозицію, а й на досвід роботи електропостачальника на ринку електричної енергії, наявність у нього ліцензії та укладених всіх необхідних договорів з учасниками ринку електричної енергії.

Фото 1
Фото 2
Фото 3
Фото 4
Фото 5

відео

фото 1

фото 2

фото 3

фото 4

фото 5

Рекомендуємо Вам ознайомитися з даним медіаконтентом, який спеціально був розроблений НКРЕКП для захисту прав споживачів.

Нагадуємо Вам, що відповідно до п. 6.1.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії у повідомленні про намір укласти новий договір з новим електропостачальником споживач має надати новому електропостачальнику таку інформацію:

  • персональні дані (прізвище, ім’я, по батькові) споживача або уповноваженої особи або найменування компанії (для юридичної особи), а також для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців: витяг з ЄДР, роздрукований з мережі Інтернет, або копію довідки, або копію виписки з ЄДР; для фізичних осіб: копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера або реєстраційного номера картки платника податків або номер та серія паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади і мають відмітку у паспорті);
  • контактні дані (номер телефону, електронна пошта, поштова адреса для листування тощо);
  • ЕІС-код(и) точки обліку електроенергії за об’єктом (об’єктами) споживача;
  • найменування чинного електропостачальника;
  • інші дані, передбачені заявою-приєднанням до договору про постачання електричної енергії споживачу відповідно до цих Правил (якщо споживач обрав визначену комерційну пропозицію нового електропостачальника), інші документи, які можуть бути потрібні відповідно до обраної комерційної пропозиції;
  • згоду на обробку персональних даних та використання їх для отримання інформації щодо споживача від адміністратора комерційного обліку.

Також, відповідно до п. 3.2.12 Правил роздрібного ринку електричної енергії споживач для укладення договору про постачання електричної енергії споживачу разом із заявою-приєднанням також надає:

  • копію паспорта (для фізичних осіб) або витяг, або довідку, або копію виписки з ЄДР (для юридичних осіб) споживача;
  • документ, що посвідчує право на представництво інтересів особи у випадку подання заяви представником (для фізичних осіб), або документ, що посвідчує право особи діяти від імені юридичної особи (для юридичних осіб);
  • копія документа, що підтверджує право власності чи користування об’єктом;
  • паспорт точки розподілу/передачі об’єкта (площадки вимірювання).

Разом із тим інформуємо, що згідно п.6.1.3., якщо споживач звернувся до нового електропостачальника щодо наміру укласти з ним договір про постачання електричної енергії споживачу більше ніж за 21 день до дати запланованої зміни електропостачальника, вказаної споживачем у повідомленні, адміністратор комерційного обліку повинен надіслати новому електропостачальнику повідомлення щодо перенесення початку процедури зміни елетропостачальника, яка має розпочатись за 21 день до запланової дати, про що новий електропостачальник повідомляє споживача протягом 2 робочих днів. У разі незгоди з перенесенням початку процедури зміни електропостачальника споживач надсилає новому електропостачальнику повідомлення про зупинку (анулювання) процедури зміни електропостачальника. Новий електропостачальник протягом одного робочого дня надсилає адміністратору комерційного обліку повідомлення про зупинку (анулювання) процедури зміни електропостачальника.

Датою зміни електропостачальника вважається дата зміни записів у реєстрах груп споживачів електропостачальників.